Każda współpraca zaczyna się od wyznaczenia racjonalnych celów żywieniowych i wytyczenia ewentualnego planu treningowego.

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzany jest wywiad żywieniowy uwzględniający ewentualnie trwający proces leczenia oraz oceniany jest poziom aktywności fizycznej. Ponadto wykonywany jest pomiar zawartości tkanki tłuszczowej, co umożliwia dalszą kontrolę postępów terapii. Podczas pierwszej wizyty ustalany jest plan dalszego postępowania i wizyt kontrolnych.

W przypadku ustalania planu treningowego konieczne jest kolejne spotkanie, podczas którego ustalane są możliwości wysiłkowe, co umożliwia opracowanie optymalnego planu treningowego. Przy wcześniejszym zgłoszeniu możliwe jest określenie możliwości wysiłkowych podczas pierwszego spotkania.

Oferuję również możliwość konsultacji internetowych dla osób, które nie mają możliwości spotkania osobistego. Konsultacje odbywają się w identyczny sposób, jak w przypadku spotkania w gabinecie z wyłączeniem pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej.

W ramach współpracy oferuję bezpłatne konsultacje telefoniczne i/lub mailowe, które wyjaśnią Państwu powstające w trakcie pytania i wątpliwości związane z programem żywieniowym i/lub treningowym zapewniając komfort psychiczny i fizyczny podczas realizacji postawionych założeń. & spa oraz szkół.

Ponadto oferuję możliwość prowadzenia wykładów i szkoleń z zakresu żywienia i treningu sportowego dla klubów sportowych, prywatnych firm, ośrodków wellness

Aktywna Dieta © 2013, Wykonanie: DziennikLotow.pl